Odborný / vrchní referent - koordinátor území SLDB v oddělení SLDB Krajské správ

  • Kladno

Pracovní místo ( Odborný / vrchní referent - koordinátor území SLDB v oddělení SLDB Krajské správ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
referent koordinuje a realizuje činnosti územní přípravy a terénních prací v přiděleném územním sektoru.
Průběžně monitoruje aktuální stav územní přípravy a terénních prací v daném územním sektoru, upozorňuje krajské pracoviště na existující problémy a potenciální rizika.
Metodicky řídí a koordinuje terénní pracovníky v daném územním sektoru.
Zabezpečuje komunikaci s obcemi, kontaktními a sběrnými místy SLDB, případně stavebními úřady v dané územní působnosti.
Zabezpečuje realizaci zkušebního sčítání i vlastního sčítání 2021 v daném územním sektoru.

Nabízíme:
stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu.
Volné místo odborný / vrchní referent - koordinátor území sldb v oddělení sldb krajské správy čsú pro středočeský kraj pro lokalitu Kladno.