Řezník, řezník - uzenář, kuchař

  • Staré Město

Pracovní místo ( Řezník, řezník - uzenář, kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Staré Město 122
Nabízíme pracovní místo v rodinné firmě, která je na trhu více jak 20 let.
Jedná se o řeznické práce, bourání masa a úprava masa, drobný úklid svého pracoviště.
Není nutné vzdělání v oboru, možnost zaučení, po zaučení navýšení platu, ochota učit se novým věcem, loajalita a férové vystupování.
Požadujeme: Zdravotní průkaz.

Prosím zájemce o telefonické kontaktování na č. tel. 731 897 684 / Po - Pá vždy od 8.00 do 14.00 hodin /. Nechodit neohlášen.

Zaměstnanecké výhody : příspěvek na dopravu, firemní stravování.
Z : 16.4.2019 A : 12.6.2019
Volné místo řezník, řezník - uzenář, kuchař pro lokalitu Staré Město.