THP – referent/ka majetkové správy

  • Brno

Pracovní místo ( THP – referent/ka majetkové správy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Ekonomický odbor, Oddělení operativní evidence, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

THP – referenta/ku majetkové správy

Počet volných míst: 2

Požadavky:

• SŠ (VŠ) vzdělání ekonomického směru
• znalost podvojného účetnictví příspěvkových organizací
• znalost daňové problematiky
• praxe v oblasti evidence majetku výhodou
• uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
• morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:

• evidenci a účtování DHM, DDHM
• zpracování dokladové inventarizace majetkových účtů
• vedení číselníku inventárních úseků
• účtování dalších účetních agend (vzájemná zastupitelnost s ostatními pracovnicemi)

Nabízíme:

• práci v perspektivním kolektivu
• možnost dalšího rozvoje
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Informace k pozici:

• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
• práce vhodná i pro absolventy

Platové rozpětí:
• odvíjí se dle počtu let započitatelné praxe tj. od 17 600,- Kč do 26 500,- Kč. Platové rozpětí je uvedeno bez osobního ohodnocení a dalších nárokových i nenárokových složek platu

Nástup: dohodou

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu vedoucí Oddělení operativní evidence paní Dagmar Kristkovou, e-mail:
Volné místo thp – referent/ka majetkové správy pro lokalitu Brno.