Redaktor/ka reklamních textů

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Redaktor/ka reklamních textů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: tvorba reklamních textů pro offlinovou a onlinovou reklamu, příprava koncepce reklamních materiálů, kreativní tvorba materiálů ve spolupráci s dalšími členy marketingového týmu; příprava, realizace a vyhodnocování online kampaní; správa a aktualizace webových stránek společnosti, intranetu a kompletní online prezentace; monitoring a analýza trhu. Požadujeme: aktivní znalost práce na PC a internetového prostředí, výborná znalost českého jazyka a NJ slovem i písmem (další jazyky výhodou - RJ), zodpovědnost, velmi dobré komunikační schopnosti, perfektní styl psaného projevu, iniciativa, smysl pro kreativitu a týmovou spolupráci, morální bezúhonnost, příjemné a reprezentativní vystupování, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, výborné mzdové ohodnocení, služební notebook, mobilní telefon, možnost dalšího jazykového vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity společnosti. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem (zaslat motivační dopis, strukturovaný životopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání).
Volné místo redaktor/ka reklamních textů pro lokalitu Františkovy Lázně.