Pomocní kuchaři

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Pomocní kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 18.000,- Kč (nástupní) až 22.000,- Kč. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-20:00 h s 2-hodinovou pauzou). Požadujeme: vzdělání v příslušném oboru výhodou, praxe v oboru vítána, zájem o obor, chuť pracovat, pozitivní a přátelský přístup, základní znalost NJ výhodou, základní znalost RJ výhodou, spolehlivost, samostatnost, snaha učit se novým trendům, zvládání zátěže, flexibilita, týmová spolupráce, profesionalita, kreativita, loajalita, dodržování hygienických podmínek pro zpracování potravin. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném hotelovém prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, zlevněné vstupenky do AQUAFORA, možnost prohloubit své praktické zkušenosti pod vedením zkušeného šéfkuchaře, zázemí silné a stabilní společnosti. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Františkovy Lázně.