Číšník/servírka

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 18.000,- Kč (nástupní) až 22.000,- Kč. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-20:00 h s 2-hodinovou pauzou). Požadujeme: vzdělání v příslušném oboru výhodou, praxe v oboru vítána, zájem o obor, chuť pracovat, pozitivní a přátelský přístup, základní znalost NJ výhodou, základní znalost RJ výhodou, spolehlivost, samostatnost, snaha učit se novým trendům, zvládání zátěže, flexibilita, týmová spolupráce, profesionalita, kreativita, loajalita. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném hotelovém prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělání, příspěvek na penzijní připojištění, zlevněné vstupenky do AQUAFORA, možnost prohloubit své praktické zkušenosti, zázemí silné a stabilní společnosti. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Františkovy Lázně.