Sociální pracovník/pracovnice

  • Brno

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete životopis na e-mailovou adresu: jonasova@cssbrno.cz
Uzávěrka pro přihlášení do výběrového řízení:
Pátek 30.6.2019
Výběrové řízení:
Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení, které proběhne dne 3.7.2019 v dopoledních hodinách (uchazeči budou o pořádání ústního výběrového řízení, včetně přesného časového harmonogramu, informování emailem nebo telefonicky).
Termín nástupu: červenec - srpen 2019.
(Zasláním materiálu o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů uvedených v životopise po dobu pořádání daného výběrového řízení. Poté budou materiály skartovány.)
Požadavky k výběrovému řízení:
minimálně vyšší odborné vzdělání se zaměřením na sociální oblast nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky 505/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů; včetně problematiky standardů kvality
čistý trestní rejstřík
znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
komunikační a organizační schopnosti, iniciativa
schopnost samostatné i týmové práce
ochota a schopnost vzdělávat se v daném směru
zodpovědnost, spolehlivost
praxe v sociální oblasti výhodou
Nabízíme:
možnost zaškolení v dalších organizačních složkách organizace, podpora při zaškolování
příspěvek na stravování (stravenky)
5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání v dané oblasti a v oblasti osobního růstu
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění