SKLADNÍK, SKLADNICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, pracovní doba: 6:00 - 14:30
- Požadujeme: zkušenost na obdobné pozici, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, časovou flexibilitu, samostatné myšlení, základní znalost PC, oprávnění pro manipulační techniku VZV výhodou
- Náplň práce: nakládky a vykládky ve skladovém prostoru, skladové operace spojené s evidencí skladových zásob a přidružené činnosti, příjem a výdej zboží
- Nabízíme: zázemí rodinné firmy, možnost kariérního růstu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování aj.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (7:30 - 15:00), kontaktní osoba: Řezníček Václav Ing., tel.: 724 071 263
Volné místo skladník, skladnice pro lokalitu Hradec Králové.