Úředník - samostatný referent stavebního řádu, oddělení stavebního řádu, odboru

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník - samostatný referent stavebního řádu, oddělení stavebního řádu, odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Město Bruntál vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, výběrové řízení na místo:

Úředník/ce - samostatný/á referent/ka stavebního řádu,
oddělení stavebního řádu, odboru výstavby a územního plánování

na dobu: neurčitou
s místem výkonu práce: Bruntále
zařazení v platové třídě: 9. - 10.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt,
- dosáhla věku 18 let,
- je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk.

Další požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, termín ukončení VŠ studia nejpozději v září 2019,
- uživatelská znalost práce na PC,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost,
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou,
- řidičský průkaz sk. B výhodou,
- praxe ve státní správě, veřejné správě výhodou.

Charakteristika vykonávané pozice:
Výkon agendy prvoinstančního pověřeného obecného stavebního úřadu podle § 13 odst. 1 písm. d) zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon),