Administrativní pracovník

  • Ostrava

Pracovní náplň

Jsme přátelský kolektiv, který hledá administrativní podporu do stále se rozvíjející agentury práce. Naši prioritou je přátelský, energický přístup a dravost k lepším výsledkům společnosti.
Náplň práce:
Vyřizování požadavků od zaměstnanců/uchazečů – zkušenost s aktivním příjmem hovorů.
Vašim cílem bude poradenství a pomoc zaměstnancům.
Aktivní podpora back office -> příprava smluv, tvorba tabulek, organizace pohovorů, vkládání textů inzerce.

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání.
Velmi dobré komunikativní dovednosti, srozumitelný projev bez vad řeči.
Znalost PJ podmínkou
Velmi dobrou znalost MS Office, znalost interního programu výhodou.
Energická, komunikativní, kreativní osobnost.
Odolnost vůči stresu.
Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Ostrava.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Polština Aktivní - Slovem

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz