TECHNIK KONTROLOR JAKOSTI, LABORANT

  • Stráž nad Nisou

Pracovní místo ( TECHNIK KONTROLOR JAKOSTI, LABORANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• Provádí kontrolu a uvolnění prvních kusů výrobních sérií podsestav a výrobků
• Provádí kontroly a měření nakupovaných dílů a materiálů, rozpracovaných a finálních výrobků podle organizační a kontrolní dokumentace
• Dohlíží na dodržování technologické kázně
• Metodicky řídí kontroly prováděné pracovníky výroby
• Provádí ověřování trvalé způsobilosti nářadí
• Označuje, izoluje a vede evidenci neshodných výrobků
• Připravuje a vyhodnocuje karty závad
• Spolupracuje při analýzách interních a externích neshod
• Provádí školení spolupracovníků v oblasti kvality výrobků
Požadavky:
• SŠ nebo SOU technického zaměření
• znalost práce na PC
• znalost angličtiny či němčiny výhodou
• manuální zručnost, pečlivost, svědomitost
• alespoň 1 rok praxe v oblasti výroby/kontroly v elektroprůmyslu
• ochota pracovat v dvousměnném či třísměnném provozu
Nabízíme:
• zajímavou práci v čistém prostředí a stabilní společnosti
• smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
• 25 dní dovolené
• odpovídající mzdové ohodnocení závislé na výkonu
• příplatky za práci v odpolední směně
• nadstandartní příplatky za práci v noční směně
• dotované obědy
• firemní akce pro zaměstnance (firemní den, permanentky na hokej atd.)
Volné místo technik kontrolor jakosti, laborant pro lokalitu Stráž nad Nisou.