TP - asistent PŠ

  • Brno

Pracovní místo ( TP - asistent PŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici TP - asistent PŠ
Požadavky:
Vzdělání - střední odborné nebo úplné střední odborné
Praxe v teplárenství min. 5 let
Práce s PC (Word, Excel)
Ochota učit se novým věcem
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Podílí se na provozování strojního zařízení PŠ
Zodpovídá za bezpečný provoz ZZ
Spolupracuje s technikem na přípravě údržby zařízení
Organizuje a kontroluje realizaci oprav
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 24. 06. 2019 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem Neotevírat - TP - asistent PŠ.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsaz