Předák elektro

  • Brno

Pracovní místo ( Předák elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici
Požadavky:
Vzdělání - SOU elektrotechnické ukončené výuční listem
Elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50/1978 Sb. VN, § 6,7 (A+B)
Praxe v elektroprovozu PŠ 3 roky
Uživatelská znalost práce na PC
Schopnost učit se novým věcem
Dobrý zdravotní stav - práce ve výškách a v nepřetržitém provozu
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Řídí manipulace na el. zařízeních vn a nn a odpovídá za dodržování BOZP.
Řídí a zajišťuje všechny práce při řešení poruchových stavů a organizuje udržení nebo obnovu provozu.
Odpovídá za řádné vypisování příkazů B, jejich evidenci a zajištění pracoviště v rámci převzetí technolog. celku do opravy.
Periodické kontroly stavu elektrického zařízení.
Provozní manipulace na el. rozvodnách nízkého i vysokého napětí.
Údržba a opravy elektrického zařízení včetně hromosvodů.
Zajišťování a odjišťování elektrických zařízení.
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 24. 06. 2019 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doruč