SPRÁVCE POJISTNÉHO KMENE

  • Liberec

Pracovní místo ( SPRÁVCE POJISTNÉHO KMENE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Momentálně hledám člověka s obchodním duchem a praxí v oboru.
Jedná se o práci s přiděleným pojistným kmenem, který Vám bude přidělen po zapracování.
Na co se můžete těšit:
- Finanční odměna a podpora v začátcích
- Bohatý benefitní systém (soutěže, zájezdy, rostoucí bonusy apod.)
- Flexibilní pracovní doba
- Podpora manažera
- Bezplatný a propracovaný vzdělávací systém
- Zázemí oblastní kanceláře
- Příjemné pracovní prostředí a přátelské vedení
- Možnost osobního a kariérního růstu
Očekáváme:
- Min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
- Obchodního ducha
- Cit pro komunikaci s klientem
- Chuť profesně růst
- Reprezentativní a příjemné vystupování
- Práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Zaměstnanecké výhody: výhodný operativní leasing, příspěvek na penzijní připojištění
Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně.
Volné místo správce pojistného kmene pro lokalitu Liberec.