VEDOUCÍ PRODEJNY MASA A UZENIN

  • Jablonné v Podještědí

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PRODEJNY MASA A UZENIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní různorodé práce vedoucí jsou administrativní práce s vedením agendy prodejny i v počítačovém zpracování, objednávání a přebírání zboží, doplňování zboží do pultů. Každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží.
Nabízíme vedení malého kolektivu v nově rekonstruované prodejně na plný úvazek s ranní a odpolední směnou (max. do 18,30 hod., v sobotu otevřeno do 11 hodin). Hrubá měsíční mzda 22.000 Kč a prémie za navýšení tržeb. Nástup dohodou. Možnost prodloužení prac.poměru na dobu neurčitou. Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní, spolehliví a máte zkušenosti s vedením prodejny (alespoň dva roky).
Benefity - stravenky v hodnotě 1.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění.
Hlásit se telefonicky nebo emailem.
Volné místo vedoucí prodejny masa a uzenin pro lokalitu Jablonné v Podještědí.