Pracovník expedice

  • Čáslav

Pracovní místo ( Pracovník expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte práci v čisté výrobě, v prima kolektivu a s jistou, stále se navyšující výplatou?
Co bude náplní Vaší práce:
· PŘÍJEM, VÝDEJ ZBOŽÍ, VYHOTOVENÍ PŘÍSLUŠNÉ DOKUMENTACE
· EVIDENCE SKLADOVÝCH ZÁSOB
· KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY
Jaké zkušenosti a dovednosti jsou zapotřebí:
· SŠ s maturitou
· základní znalost anglického jazyka
· Práce s PC – MS Office
· Pečlivost, pracovitost, komunikativnost, časová flexibilita
Co Vám za odvedenou práci nabízíme:
· stabilní zázemí nadnárodní společnosti
· práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
· průběžné + každoroční navyšování mzdy
· pět týdnů dovolené
· dotované závodní stravování
· příspěvek na dopravu až 3000,- Kč
· benefitní cafeteria 4000,-/rok
· placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
· interní akce
· příspěvek na dětský letní tábor 1500,-/dítě
· odměna za doporučení nového zaměstnance až 10000,-Kč
Volné místo pracovník expedice pro lokalitu Čáslav.