TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY

  • Kněžnice

Pracovní místo ( TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
svolávání, moderování týmů pro řešení zákaznických reklamací, monitorování kvality svěřených projektů - řešení interních neshod, aktivní vyhledávání rizik a navrhování preventivních opatření, podpora náběhu nových projektů, provádění interních procesních auditů
Požadujeme:
VŠ vzdělání, zkušenosti v automotive výhodou, znalost systému kvality výhodou, komunikativní znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, flexibilní osobnost s dobrými organizačními schopnostmi, aktivní a samostatný přístup k práci, spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost
Nabízíme:
zázemí zavedené a stabilní mezinárodní společnosti, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního rozvoje, motivující platové ohodnocení, balíček benefitů
Kontakt:
V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: personal@tecmaplast.cz.
Volné místo technik / technička kvality pro lokalitu Kněžnice.