laborant/laborantka do chemické laboratoře

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( laborant/laborantka do chemické laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM
Náplní práce bude:
práce v laboratoři dle určených postupů; obsluha laboratorních přístrojů a zařízení; chemické rozbory vody, jejich vyhodnocení a stanovení operativních zásahů k dosažení požadovaných parametrů; měření vlhkosti vzorků paliva; údržba technologických laboratorních zařízení.
Co požadujeme:
SŠ vzdělání chemického oboru; samostatnost; smysl pro zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost; znalost práce na PC.
Nabízíme: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění.
Volné místo laborant/laborantka do chemické laboratoře pro lokalitu Jindřichův Hradec.