Měřící technik

  • Blansko

Pracovní místo ( Měřící technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ v oblasti strojírenství
- znalost měřící techniky
- orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práci s měřidly – velkou výhodou
- znalost práce na PC
- pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost

Náplň práce:
- servis, kalibrace a instalace měřící a kalibrační techniky
- provádění měření výrobků
- provádění kalibrace průtokoměrů
- práce v oblasti metrologie, kalibrování, ověřování
- analýza/zpracování naměřených dat

Nabízíme:
- zázemí silné tradiční společnosti
- možnost práce v moderním oboru
- práce na zahraničních zakázkách
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, odborné vzdělávání atd.)
- profesní růst a seberealizace, možnost kariérního postupu
- příjemné pracovní prostředí
- nástup možný ihned nebo dohodou
Volné místo měřící technik pro lokalitu Blansko.