Zástupce vedoucího prodejny

  • Brno

Pracovní místo ( Zástupce vedoucího prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky 8:00 - 18:00 hod, e-mailem nebo osobně Přístavní 1321, Brno Bystrc

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO do své prodejny v Brně Bystrc (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Pracovní doba: PO - PÁ , ranní směna od 6:00 - 13:00 hodin, odpolední směna od 13:00 - 21:00 hodin a 1x za 14 dní ranní/odpolední směna o víkendu.
Nástup možný IHNED

Náplň práce:
Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
Komunikace a obsluha zákazníků
Obsluha pokladny
Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
Kontrola kvality, čerstvosti zboží
Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny
Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady,
Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
Zpracování drobného vydání
Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola

Požadavky na kvalifikaci:
o Odborné vyučení bez maturity
o Praxi na dané pozici a ve vedení lidí
o Základní znalost práce na PC
o Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
o Zodpovědný přístup k práci
o Samostatnost
o Loajalita
o Zdravotní průkaz
o Výpis z rejstříku trestů

NABÍZÍME:
Práci ve stabilní české společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení
Náborový příspěvek 10 000 Kč
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Slevové poukázky na nákup zboží
Lázně
Zaškolení na prodejně
Volné místo zástupce vedoucího prodejny pr