Data Scientist

  • Brno

Pracovní místo ( Data Scientist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky každé úterý od 13:00 - 14:00 hodin. nebo e-mailem
Zodpovědnosti:
hledat optimalizaci obchodních a obchodních procesů s pomocí dat
dělat analýzy procesů ve spolupráci se zákazníky
analýza dat, administrace dat
pravidelná spolupráce s kolegy / zákazníky
budete mít možnost pracovat s různými nástroji pro zpracování dat a analytickými nástroji
Požadujeme:
ideáně zkušenosti s Big Data, Data Science, Machine Learning a/nebo Artificial Intelligence
ideálně znalost Python a/nebo R a/nebo SQL
plynulá angličtina, ideálně i čeština / němčina
týmový hráč, analytické myšlení
Nabízíme: Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, 2 sick days
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo data scientist pro lokalitu Brno.