Obchodní referent/ka

  • Radvanice

Pracovní místo ( Obchodní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
komunikace s odběrateli i dodavateli v češtině i angličtině, tvorba cenových nabídek a zpracování objednávek, spolupráce na katalogu aj.

Požadavky:
znalost anglického jazyka slovem i písmem; dobré komunikační schopnosti; reprezentativní vystupování; dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet, firemní software)

Nabízíme:
13. plat, příspěvek na stravování, moderní pracoviště

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: andel.info@andelprerov.cz,
Pozn.: vybraní budou pozváni k osobnímu pohovoru
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Radvanice.