Úsekový/úseková vedoucí NLZP (staniční sestra) na Úseku dárců krve

  • Brno

Pracovní místo ( Úsekový/úseková vedoucí NLZP (staniční sestra) na Úseku dárců krve ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Transfuzní a tkáňové oddělení, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme

Úsekového/úsekovou vedoucí NLZP (staniční sestru) na Úseku dárců krve

Požadavky:
• odborná způsobilost k výkonu příslušného zdrav. povolání v souladu s §5 (všeob. sestra) zákona 96/2004 Sb., o nelékařských zdrav. povoláních v platném znění
• řídicí, organizační a komunikační schopnosti
• uživatelská znalost práce s PC
• zkušenosti na podobné pozici výhodou
• morální a občanská bezúhonnost

Charakteristika vykonávané činnosti:
• vykonává manažerské činnosti, zodpovídá za plynulý běh úseku, vede a motivuje pracovníky úseku
• kromě činností souvisejících s vedením úseku se podílí dále na:
o práci s registrem dárců krve
o činnostech souvisejících s odběrem plné krve a dle stanovených postupů (evidence dárců krve, odběry vzorku před odběrem, vlastní odběry krve, posuzování způsobilosti dárce krve)
o spolupráci při zavádění nových postupů a činností
o přednáškové, publikační činnosti a edukaci

Nabízíme:
• možnost dalšího rozvoje
• zaměstnanecké benefity

Nástup: dohodou

Životopis s přehledem dosavadní praxe zasílejte na vedoucí laborantku Transfuzního a tkáňového oddělení Mgr. Martinu Adamcovou, e-mail: Adamcova.Martina@fnbrno.cz
Volné místo úsekový/úseková vedoucí nlzp (staniční sestra) na úseku dárců krve pro lokalitu Brno.