Vzorkař/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Vzorkař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Délka pracovního vztahu: na dobu určitou 1 rok, po roce možnost prodloužení.
Požadované vzdělání: stř. škola chemická nebo potravinářská (maturita).

Pracovní náplň:
- provádění odběru vzorků vod (odpadní, pitné, povrchové, apod.)
- provádění odběru pevných vzorků (odpady, kaly, apod.)
- měření vybraných ukazatelů v terénu
- plánování vzorkování, zhotovení protokolů o odběrech vzorků
- jednání se zákazníky
- administrativa, konzultace

Očekáváme:
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- praxe v oboru, případně znalost systému LIMS výhodou
- samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu
- zdravotní způsobilost, potřebnou fyzickou zdatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme:
- plný úvazek
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- stravenky
Volné místo vzorkař/ka pro lokalitu Brno.