strážný, vrátný- OZP

  • Kroměříž

Pracovní místo ( strážný, vrátný- OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz
- Požadujeme: ZŠ vzdělání, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, pracovní doba: Po - Ne: 7:00-19:00, 19:00-7:00 hod.
- Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68, možnost kratšího úvazku
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vitezslav.herosch@oko69.cz.
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Volné místo strážný, vrátný- ozp pro lokalitu Kroměříž.