Obráběč plastových dílů

  • Planá nad Lužnicí

Pracovní místo ( Obráběč plastových dílů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Röchling Engineering Plastics, s.r.o. - součást skupiny Röchling, která zaujímá vedoucí pozici v oboru výroby polotovarů z termoplastů, hledá do svého závodu v Plané nad Lužnicí nové členy týmu, kteří se budou podílet na dalším rozvoji a rozšiřování kapacity.

Požadujeme:
- výuční list / maturita v oboru strojní
- znalost čtení technické dokumentace nutná, znalost obráběcích strojů a obsluhy CNC
- preferujeme zkušenost s CNC frézkami (řídící systém SIEMENS, FANUC)
- praxe v oboru vítaná
- ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Náplň práce:
- výroba komponent dle požadavků zákazníka, výkresového plánu a výkresové dokumentace v požadované kvalitě a čase
- řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku
- péče o pracoviště, stroj, svěřené nástroje a měřidla

Nabízíme:
- práci ve stabilní mezinárodní společnosti, velmi dobré pracovní podmínky a zázemí
- možnost dalšího odborného růstu, mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí

Kontakt: e-mailem.
Volné místo obráběč plastových dílů pro lokalitu Planá nad Lužnicí.