Referent společné státní správy a samosprávy - specializace: územní plánování, ú

  • Brno

Pracovní místo ( Referent společné státní správy a samosprávy - specializace: územní plánování, ú ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Náplň práce: Spolupráce na řešení odborných úkolů, zejména:
na úseku územního plánování;
při plnění vybraných opatření Politiky architektury a stavební kultury ČR k naplnění strategických cílů dokumentů;
spolupráce při zpracování podkladů k celostátním politikám a koncepcím rozvoje a podpoře územního rozvoje;
na úseku rozvoje sídel vč. jejich architektonických hodnot;
Principy a pravidla územního plánování;
na Geoportálu ČR;
tvorba GIS (ARC Map);
sledování právních předpisů, odborných informací, odborných akcí za výše uvedenou problematiku.
Požadujeme:
ukončené VŠ vzdělání v oboru architektura/územní plánování/urbanismus/regionální rozvoj;
znalost stavební legislativy, zejména zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon) a souvisejících předpisů;
dobrá znalost MS Office (zejména Excel, Word);
komunikační dovednosti;
samostatnost, systematičnost a odpovědný přístup k práci;
trestní bezúhonnost.
Výhodou:
praxe v oboru - architektura/územní plánování/urbanismus/regionální rozvoj alespoň 3 roky;
zkušenosti s týmovou prací;
běžná znalost anglického jazyka;
řidičský průkaz skupiny B.
Vhodné pro: uchazeče s praxí, absolventa oboru architektura/územní plánování/urbanismus/regionální rozvoj.
Poznámka:
Pro výkon činnosti není třeba skládat zkoušku odborné způsobilosti. ÚÚR si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení. V případě nesplnění kvalifikačních požadavků, bude zájemce z výběrového řízení vyloučen.
Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - Příloha 1 - platová