Vedoucí oddělení správy financí a majetku

  • Třeboň

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení správy financí a majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
kompletní vedení a zpracování účetnictví společnosti, správa majetku, vedení týmu účtárny.
Požadujeme:
min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření,
praxi min. 4 roky na obdobné pozici,
dobrou znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů ve vazbě na účetnictví (orientace v DPH, dani z příjmů a účetních standardech),
dobrou znalost práce na PC, MS Office (především MS Excel),
pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost,
analytické myšlení, nekonfliktní jednání,
samostatnost, ochotu učit se novým věcem, loajalitu.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí,
motivující finanční ohodnocení,
5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna,
zajímavou práci, možnost seberealizace,
odborné vzdělávání, profesní rozvoj,
pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.
Své životopisy zasílejte na adresu personalista@laznetrebon.cz.
Volné místo vedoucí oddělení správy financí a majetku pro lokalitu Třeboň.