Realitní a finanční specialista/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Realitní a finanční specialista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Svobody 235/49, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20 hod/týdně). Náplň práce: jedná se o práci v kanceláři + práce v terénu (cca 30-40 km). Požadujeme: komunikativnost, zodpovědnost, aktivní zapojení do činností souvisejících s realitami a financemi, vlastní automobil, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, dlouhodobá spolupráce, zaškolení, možnost kariérního postupu, přátelský kolektiv, který táhne za jeden provoz. Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní telefonický anebo e-mailový kontakt pro sjednání konkrétního místa a času osobní schůzky v Chebu !!!
Volné místo realitní a finanční specialista/ka pro lokalitu Cheb.