Personalista - ekonom práce

  • Chlumec

Pracovní místo ( Personalista - ekonom práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec-Hrbovice.
Co bude Vaším úkolem:
- plánovat a analyzovat mzdové náklady a další personální ukazatele
- samostatná činnost v oblasti podnikového systému odměňování a hodnocení zaměstnanců
- vytvářet návrhy a realizovat činnosti v oblasti motivace zaměstnanců
- sledovat a vyhodnocovat konkurenční prostředí v oblasti mezd, odměňování a benefitů
- spolupracovat se mzdovou účetní a zodpovídat za správnost zpracování podkladů pro mzdy
Jaké očekáváme Vaše předklady:
- ukončené středoškolské vzdělání v oboru ekonomie (výhodou VŠ vzdělání v oborech ekonomie, personálního řízení, administrativa apod.)
- pracovní místo je vhodné pro absolventy VŠ
- výhodou praxe v oblasti personálního controllingu
- výhodou orientace v příslušné legislativě (zákoník práce, občanský zákoník, zákon o zaměstnanosti aj.)
- schopnost analytického myšlení
- samostatnost, iniciativa, aktivní přístup k řešené problematice
- nutná pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu
Nabízíme:
- mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
- motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
- prostor pro seberealizaci a možnost odborného růstu
- nadstandardní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další
- firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky
Kontakt:
- na e-mail.
Volné místo personalista - ekonom práce pro lokalitu Chlumec.