Skladník/skladnice

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Skladník/ce

Přijmeme pracovníka na pozici skladník ve stavebninách
Nabízíme:
* Dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti v Jablonci nad Nisou
* V případě zájmu možnost jen sezonní práce nebo brigády
* Jednosměnný provoz (kratší a delší dny)
* Nástupní plat 23000, stravenky a 20 dní dovolené
* Možnost profesního růstu
* Výbornou dostupnost (zastávky autobusu i vlaku přímo u pobočky, parkoviště)
* Nástup dle dohody, nejlépe ihned

Požadujeme:
* Slušné vystupování při kontaktu se zákazníky a komunikaci na úrovni
* Dobrý fyzický a zdravotní stav
* Ochotu pracovat
* Spolehlivost, samostatnost a dochvilnost
* Řidičský průkaz B

Upřednostňujeme uchazeče s
* VZV oprávněním (nabízíme možnost zaškolení)
* platným svářečským průkazem (řezání železa plamenem)
* znalostí stavebních materiálů
* praxí na stejné pozici
* SOU v jakémkoliv oboru

Pracovní náplň:
* Nakládka zakoupeného zboží zákazníkům pomocí VZV i ručně
* Vykládka z kamionů, kontrola zboží a umísťování zboží na skladová místa pomocí VZV
* Manipulace s materiálem pomocí VZV

Strukturovaný životopis zasílejte prosíme emailem na kratochvilova@stavebniny-astra.cz, nebo volejte 721145127.
Volné místo skladník/skladnice pro lokalitu Jablonec nad Nisou.