Regionální zástupce-sociální pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Regionální zástupce-sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: galbova@linnet-eu.cz
Náplň práce:
jednání s vedoucími pracovníky:
sociálních odborů městských úřadů
pečovatelských služeb,
pobytových zařízení pro seniory s částečnou i nepřetržitou pečovatelskou službou
jednání (místní šetření)se zájemci o službu tísňové péče
Požadujeme: Min.SŠ vzdělání,výhodou je kvalifikace na pozici Sociální pracovník dle z.č.108/2006
Praxe v oblasti poskytování sociálních služeb
Komunikativnost,reprezentativní vystupování,spolehlivost,samostatnost
ŘPsk.B(ochotu cestovat-práce ve vlastním regionu)
Nabízíme:
Notebook,mobilní telefon s neomezeným tarifem
Automobil Škoda Fabia
Vybavení kanceláře:pracovní stůl+židle,tiskárna s kopírkou,wifi router
Úhrada nájmu+energií za kancelář (plocha cca 16m2)
Profesionální školení a podpora
Volné místo regionální zástupce-sociální pracovník pro lokalitu Brno.