řidič silničních motorových vozidel - silničář

  • Vimperk

Pracovní místo ( řidič silničních motorových vozidel - silničář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Správa a údržba silnic Jihočeského kraje
Pracoviště: závod Prachatice, středisko Vimperk
Přijme pracovníky na funkci: řidič silničních motorových vozidel - silničář
Požadavky: vzdělání: střední odborné nebo úplné střední odborné (automechanik, zedník, popř. příbuzné obory) řidičský průkaz skupiny C, osvědčení o profesní způsobilosti výhodou, platné psychologické a neurologické vyšetření
Stručná charakteristika: řidič nákladních vozidel a mechanizace - středisko Vimperk
Platové ohodnocení: tarifní třída 6. od 16 000,-Kč podle praxe, + 3 500,-Kč zvláštní příplatek, po zkušební době osobní příplatek.
5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, příspěvek z FKSP, možnost úhrady profesního průkazu zaměstnavatelem
Termín předpokládaného nástupu: dle možnosti, nejpozději do 1. 9. 2019
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ruzicka.j@susjk.cz
nebo písemně na adresu: Správa a údržba silnic Jihočeského kraje, Žernovická 916, 383 01 Prachatice
Volné místo řidič silničních motorových vozidel - silničář pro lokalitu Vimperk.