Skladník/ce - prodejce náhradních dílů

  • Moravská Třebová

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků, zpracování nabídek ND, příprava ND a příslušenství k expedici a zajišťování rozvozu, pořizování údajů o pohybu ND do SW, vystavování dokladů
POŽADAVKY: SOŠ/vyučení v oborech se zaměřením na automobilový průmysl, zkušenost s prodejem autodílů je velkou výhodou, ŘP sk. B
NABÍZÍME: dottované stravování, sleva na prodávané zboží a služby, věrnostní odměny, prémie
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo skladník/ce - prodejce náhradních dílů pro lokalitu Moravská Třebová.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz