Manažer/ka výroby

Pracovní místo ( Manažer/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 7:00-15:00 h.

Popis klíčových pracovních činností:
- řízení výroby v souladu se standardy ISO 9001, 14001, 22000, 45001
- aplikace nástrojů Lean enterprise - 5S, TPM, SMED, 6sigma
- zajištění objemu a optimálního OEE výroby dle plánu výrobních objednávek a skladových zásob
- finanční budget výroby a plnění jeho čerpání
- organizace a koordinování výrobních týmů v několika stupních řízení - cca 120 zaměstnanců
- koordinace výroby s navazujícími procesy - QC, logistika, NPD, HR, prodej, Infra.

Kvalifikační předpoklady kandidátů:
- lídři - dovednosti v motivování a koordinaci pracovního týmu ke splnění cílů
- technické znalosti / zkušenosti z oboru průmyslové výroby - plastových výrobků výhodou
- snadno komunikující, empatická osobnost, spolupracující v týmu
- angažovaný přístup při reakci na změny
- AJ na komunikativní úrovni
- uživatelé PC, MS Office, ERP - M3 výhodou
- orientace v občanské a pracovní legislativě
- VŠ technického zaměření - výhodou
- SŠ technického zaměření + 5 roků praxe v průmyslové výrobě - výhodou.

Nabízíme:
- podpora osobního rozvoje, zvyšování či prohlubování kvalifikace
- motivující mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- pět týdnů dovolené
- stravování v závodě
- příspěvek na dojíždění.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat do 31.8.2019) anebo e-mailem.
Volné místo manažer/ka výroby pro lokalitu Aš.