back-office manager

  • Roudnice nad Labem

Pracovní místo ( back-office manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá Vás práce v oblasti dotací? Chcete se podílet na zajímavých projektech souvisejících s rozvojem regionu Podřipska? Chcete zajímavé finanční ohodnocení?
Náplň práce:
zajištění chodu kanceláře MAS,
o nákup a evidence kancelářských potřeb,
o vyřizování provozních a technických záležitostí spojených s chodem kanceláře,
o běžná administrativní práce (kopírování, skenování, zakládání, archivace),
o evidence majetku,
o zpracovávání příchozí a odchozí pošty,
o organizační zajištění jednání orgánů MAS,
o organizační zajištění vzdělávacích akcí a pracovních skupin,
o zajištění dodržování vnitřních směrnic MAS,
o komunikace s dodavateli (operátoři, poskytovatel internetu, pronájem tiskárny, úklidové firmy, správa budovy, kurýři) a členy MAS.
o správa datové schránky,
o vyplňování administrativních šablon atd.
podpora účetní,
o vystavování faktur,
o evidence a třídění přijatých faktur a plateb,
o příprava podkladů pro účetní,
o komunikace s úřady (OSSZ, FÚ, pojišťovny atd.),
o vedení pokladny.
Kvalifikační a jiné předpoklady:
vzdělání: min. středoškolské s maturitou,
znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího (úroveň C2 dle SERR)
dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Powerpoint, Internet, atd.),
dobré komunikační a organizační dovednosti,
pečlivost a důslednost,
ochota učit se nové věci a neustále se vzdělávat,
řidičský průkaz pro skupinu B výhodou,
zkušenosti s administrací projektů financovaných z fondů EU a státního rozpočtu ČR výhodou.
Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení,
možnost podílet se na zajímavých projektech souvisejících s rozvoj