TECHNOLOG - KONSTRUKTÉR

  • Písek

Pracovní místo ( TECHNOLOG - KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
-Zpracování nabídek pro zákazníky
-Zpracování technické dokumentace pro výrobu
-Tvorba technologických postupů a materiálových rozpisek
-Komunikace se zákazníkem
-Spolupráce s výrobním úsekem a úsekem řízení jakosti na vývojových projektech
-Projekty spojené s implementací výrobku do výroby
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Pracovní doba pružná 7,5 hod. + 30 min. pauza na oběd.
Požadujeme:
-Znalost technické dokumentace podmínkou
-SŠ/VŠ strojírenské/technické vzdělání
-AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
-Aktivní znalost AUTOCAD, Inventor a další výhodou
-Odborná praxe min. 1,5 let
-Znalost konstrukčních nástrojů
-Odpovědný přístup k práci
-Flexibilita
-Systémovost
-Samostatnost
Nabízíme:
-5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní pojištění, závodní stravování, profesní vzdělávání, příspěvek na dopravu, příspěvek za nemarození.
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556, e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz
Volné místo technolog - konstruktér pro lokalitu Písek.