VEDOUCÍ LOGISTIKY

  • Písek

Pracovní místo ( VEDOUCÍ LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
-odpovědnost za plynulý a efektivní chod oddělení logistiky, skladu, úrovně zásob a
skladové evidence
-optimalizace logistických toků materiálu
-vedení pracovního týmu
-komunikace s dodavateli, provádění výběrových řízení, hodnocení dodavatelů
-odpovědnost za nákup výrobních surovin
-komunikace se spedičními společnostmi
-zajištění inventarizační činnosti.
Pracovní doba: pružná - denně 7,5 h + 30min pauza.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme:
-SŠ vzdělání s maturitou, praxe v oblasti logistiky, zkušenosti s vedením pracovního týmu, znalost AJ nebo NJ, řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
-5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní pojištění, závodní stravování, profesní vzdělávání, příspěvek na dopravu, příspěvek za nemarození.
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556, e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz
Volné místo vedoucí logistiky pro lokalitu Písek.