strojník - bagrista

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( strojník - bagrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Jindřichův Hradec/České Budějovice
Pracovní náplň: provádění zemních prací dle pokynů nadřízeného, obsluha zemních strojů- pásové
minirýpadlo
Požadujeme: praxe v řízení motorového vozidla sk. B, sk. C a E výhodou , platný průkaz strojníka, dobrý zdravotní stav, flexibilita, ochota pracovat přesčas, ochota se dále vzdělávat
Nabízíme: zaměstnání v rámci stabilní a ekonomicky silné Skupiny Carbounion, odpovídající finanční ohodnocení, 24000- 32000 Kč/měsíc hrubá mzda; nadstandardní cestovní náhrady včetně kompenzace času stráveného na cestách, výkonnostní odměny, nadstandardní zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na stravování, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, po skončení zkušební doby jednorázový příspěvek 10 000,-Kč.
V případě Vašeho zájmu či dotazů ohledně možností zaměstnání zasílejte Vaše podněty na níže uvedený
kontakt:
Písemná komunikace: Union Grid, s.r.o., k rukám personalistky Ing. Jana Havelková, Václavské náměstí
846/1, Praha 1, 110 00
Elektronická komunikace: j.havelkova@carbounion.cz; osobní kontakt možný po
Volné místo strojník - bagrista pro lokalitu Jindřichův Hradec.