OBCHODNÍ REPREZENTANT - TECHNICKÝ PORADCE pro region ČR

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REPREZENTANT - TECHNICKÝ PORADCE pro region ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- Náplní práce obchodního reprezentanta je vyhledávání nových zákazníků v oblasti očního lékařství. Následně prochází celý proces směřující k uzavření obchodu. Péče o zákazníka pak pokračuje pravidelnými návštěvami a poradenstvím. Je nezbytné zvládat základní servis optických přístrojů a nastavení PC.
- Obchodní zástupce musí bez jakýchkoliv potíží zvládat telefonickou a e-mailovou komunikaci, být naprosto samostatný a kreativní. Obchodní zástupce si sám tvoří plán práce, hledá nové způsoby a metody jak zaujmout zákazníka, jak zkvalitnit péči o něj. Řídí a organizuje proces obchodní strategie.
- Pečuje o svěřené prostředky a zodpovídá za ně. Obchodní zástupce ujede za rok přibližně 50 000 km.
- Spolupracuje s ostatními odděleními společnosti.
POŽADAVKY:
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
- Minimálně komunikativní znalost anglického jazyka.
- Základní znalosti elektrotechniky výhodou.
- Výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet, databázové programy), schopnost jednoduchých servisních zásahů.
- Velmi dobré konverzační schopnosti.
- Velmi dobré společenské vystupování, přirozené vlohy pro obchod.
- Kultivovaný vzhled a vystupování.
- Spolehlivost, flexibilita a samostatnost.
- Schopnost absorbovat vysoké pracovní nasazení.
- Řidičský průkaz pro osobní automobil, velmi dobré řidičské schopnosti.
- Bydliště v Liberci, nebo okolí.
NABÍZÍME:
- Špičkově vybavené pracovní zázemí.
- Nadprůměrné finanční ohodnocení, odměny závislé na výši prodeje.
- Služební vozidlo, notebook a mobilní telefon.
- Možnost seberealizace a uplatnění samostatnosti.
- Prof