*SKLADNÍK

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( *SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: příjem a výdej materiálu
řízení VZV
údržba zařízení
komunikace s jednotlivými středisky
Požadujeme: vyučen
znalost práce na PC
zkušenosti s prací skladníka
průkaz na VZV výhodou
manuální zručnost, fyzická zdatnost
odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení
stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí, práce v menším kolektivu
firemní jídelna, zaměstnanecké benefity
Další: práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
nástup dohodou, možný ihned
více info na www.minirol.cz
Žádost zasílejte na: svandova@minirol.cz, případně tel: 566502441, 775892549
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném na personální oddělení společnosti Building Plastics ČR s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to po dobu 12 měsíců nebo do odvolání Vašeho souhlasu.
K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci firmy Building Plastics ČR s.r.o. a relevantní vedoucí pracovníci. Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze v Building Plastics ČR s.r.o. a nebudou odhaleny třetí straně.
Volné místo *skladník pro lokalitu Velká Bíteš.