Specialista obchodního místa BrokerPOINT

  • Brno

Pracovní místo ( Specialista obchodního místa BrokerPOINT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Lukáš Křetínský, mobil: 725 256 868, email: lukas.kretinsky@bcas.cz
Specialista obchodního místa
Náplň práce:
Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
Zpracování klientské dokumentace
Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
Péče o akvizicí získané portfolio klientů
Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
Vynikající prodejní a komunikační dovednosti
Mobilitu a časovou flexibilitu
Znalost bankovních produktů
Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
Plat 18 000 Kč - 25 000 Kč
Nástup možný ihned
Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
Zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek
Volné místo specialista obchodního místa brokerpoint pro lokalitu Brno.