OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku, nástup od 1.8.2019 nebo dle dohody,
- Požadujeme: SŠ popř. VŠ vzdělání, výborné komunikační a prezentační dovednosti, spolehlivost, aktivita, výborná znalost MS Office, pozitivní vztah ke zdraví a přírodním produktům
zkušenosti s komunikací po telefonu výhodou, bydliště v Hradci Králové a okolí
- Pracovní náplň: každodenní telefonický kontakt s lékárnami a prodejnami zdravých výživ
nabídka a objednávání produktů stávajícím zákazníkům portfolia OTC produktů, odpovědnost za prodejní úspěšnost, reporting
- Nabízíme: práci na HPP, hrubý měsíční příjem 17.000 Kč + výkonem orientované prémie
zaškolení a individuální vzdělávací systém, telefon k soukromým účelům
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Šec Radim, tel.: 777 923 645, e-mail: prace@viestegroup.cz
Volné místo obchodní zástupce/-kyně pro lokalitu Hradec Králové.