IT specialista / Obchodní referent

  • Sokolov

Pracovní místo ( IT specialista / Obchodní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nového kolegu, kterého baví počítače a má zájem o obchodně-technickou pozici. Jako člen obchodního týmu se budete podílet na prodeji IT produktů a IT služeb. Obchodní činnost zahrnuje komunikaci s klienty a dodavateli. Technická činnost zahrnuje návrh a realizaci komplexních IT řešení pro naše zákazníky.

Informace o společnosti:

Co požadujeme:
Praxi v oboru
Zkušenost s obchodní činností v libovolném oboru
Technické IT znalosti (produktové portfolio, apod.)
Analytické schopnosti a logické myšlení
Spolehlivost a aktivní přístup
Středoškolské vzdělání s maturitou

Co uvítáme:
Nadšení pro IT a počítače
Vysokoškolské vzdělání výhodou
Znalost cizích jazyků
Kreativní myšlení a znalost marketingu
Práce s grafickými editory, základy webu

Co nabízíme:
Plat od 18 000
Variabilní finanční ohodnocení podle výkonů
Osobní prostor pro realizaci progresivních nápadů

Informace o pozici:
Pracovní doba od 8:30 do 17:00
Provozovna: Křížová 116, Sokolov

Informace pro zájemce:
Máte-li zájem o nabízenou pracovní pozici, pak zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis (půl strany A4) na níže uvedený email. V motivačním dopise stručně popište Váš vztah k IT a to jak můžete uplatnit Vaše schopnosti v praxi.
Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovorům.
Volné místo it specialista / obchodní referent pro lokalitu Sokolov.