plánovač výroby

  • Prachatice

Pracovní místo ( plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: tvorba výrobního plánu - kontrola jeho plnění; předávání informací o výhledech ostatním oddělením; úzká spolupráce s oddělením logistiky a výroby; odpovědnost za systémové informace, které s plánováním souvisí a jejich využití k efektivnímu plánování výroby; podílení se na přípravě nových výrobních linek
Požadavky: min středoškolské vzdělání s maturitou; praxe na obdobné pozici výhodou; komunikativní znalost německého jazyka podminkou; znalost práce na PC (Excel) na pokročilé uživatelské úrovni podmínkou
Nabízíme: plat od 25.000 do 30.000,-Kč, bonusy k platu, naturální odměny. Nástup možný od června 2019.
Bližší informace poskytne Lenka Wimbersky na Tel. 388 304 210 nebo osobně na adrese: Nebahovská 68, 383 01 Prachatice.
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Prachatice.