Vývojáři softwaru

  • Roztoky

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vývojáři softwaru (Senior Firmware Development Engineer)
Uchazeč je zodpovědný za vývoj a testování firmwaru a hardwaru pro automatizaci budov a distribucí energie.
Náplň práce zahrnuje následující:
• Vývoj a testování firmwaru a hardwaru pro automatizaci budov Eaton, distribuci a správu energie s využitím nejnovějších softwarových technologií.
• Implementace firmwaru pro budovy, komponenty a zařízení domů.
• Příprava architektonických plánů a dokumentů.
• Testování softwarových aplikací.
• Zodpovědnost za realizaci projektů.
• Poskytování podpory v průběhu terénních zkoušek.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání, znalost anglického jazyka na profesní úrovni, alespoň komunikativní znalost tureckého jazyka, znalost vývojářského jazyka C/C++ a Assembler, znalost operačních systémů RTOS, obecné znalosti vývoje firmwaru a systémů řízení živého cyklu např. Polarion a SVN, výborné komunikační a prezentační schopnosti, schopnost práce v týmu i samostatně.
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Roztoky.