Area Manager, customer support, sales and marketing

  • Brno

Pracovní místo ( Area Manager, customer support, sales and marketing ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Požadované dovednosti:
Vysokoškolské vzdělání v biologii a v buněčné biologii
Teoretické a praktické znalosti laboratorních přístrojů/biotechnologie a biotechnologických metod
Teoretické a praktické zkušenosti v mikrobiologických technikách, molekulární charakterizace a mikroskopii
Jazyky: španělština (latinskoamerická) mat. jazyk, angličtina, francouzština, portugalština
Zkušenosti v řízení projektů z oboru biotechnologie a mikrobiologie
Zkušenosti v laboratorních technikách a buněčných kultur
Péče o klienty, marketinku a prodej
Kontakty potřebné pro marketing a prodej přístrojů v Latinské Americe
Nabízíme: Příspěvek na dopravu
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo area manager, customer support, sales and marketing pro lokalitu Brno.