pracovník/pracovnice ostrahy, strážní

  • Žatec

Pracovní místo ( pracovník/pracovnice ostrahy, strážní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1Vhodné pro OZP, fyzicky nenáročná práce. Dvanáctihodinové směny včetně svátků a víkendů. Po domluvě možnost osmihodinových směn.
Náplň práce: vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu, jue nutné vykonávat delší pochůzky po areálu.
Nabízíme práci na dobu neurčitou ve stabilní společnosti.
Pravidelný měsíční příjem, základní mzdu + příplatky.
Možnost získání firemních benefitů.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, certifikát strážný (možné námi zprostředkovat).
Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem.
Možnost poskytování záloh.
kontakt: tel.: 770163314, e-mail: kariera@1lb.cz
Volné místo pracovník/pracovnice ostrahy, strážní pro lokalitu Žatec.