MANAGER/ka STRAVOVACÍHO PROVOZU

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( MANAGER/ka STRAVOVACÍHO PROVOZU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hotel Imperial Karlovy Vary 5* hledá:

FOOD and BEVERAGE MANAGER/ka

Pracovní náplň:
* plánuje, organizuje a kontroluje činnost restaurací a kuchyní
* vytváří koncepce a cenové strategie stravovacího úseku
* odpovídá za připravenost restaurací a kuchyní, dodržování provozní doby a úrovně poskytovaných služeb, za skladbu jídelního a nápojového lístku, za dodržování předpisů a nařízení atd.
* vede, řídí, motivuje, hodnotí a kontroluje zaměstnance úseku, připravuje podklady pro mzdy

Požadujeme:
* min SŠ s maturitou se zaměřením na hotelnictví, gastronomii
* praxi v oboru na obdobné pracovní pozici, zkušenosti s vedením větších kolektivů
* znalost práce na PC
* znalost RJ a NJ, Aj výhodou
* příjemný vzhled a vystupování, proklientské chování, zodpovědnost

Nabízíme:
* MZDA DOHODOU!
* placené zdravotní volno Sick Days
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* celodenní personální strava za 30,- Kč
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* ubytování
* místo výkonu práce: Hotel Imperial

Kontakt: HR ředitel, tel: 353206405, HR@imperial-group.cz
Volné místo manager/ka stravovacího provozu pro lokalitu Karlovy Vary.