Obchodní referent(ka)

  • Rokycany

Pracovní místo ( Obchodní referent(ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Havlíčkova 208, Rokycany - zavedená kancelář
Za odchozího kolegu do důchodu hledáme spolupracovníka, který převezme do péče stávající klientelu a bude ji vytěžovat v oblasti úvěrů a zajištění.
Náplň práce: kontaktování stávajících klientů, tvorba nabídek, obchodní jednání, práce na PC, administrativa.
Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání, zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: nadprůměrné platové ohodnocení od 18.000,- do 45.000,- Kč/měs., smlouvu na dobu neurčitou s 3 - měsíční výp. lhůtou, kompletní zaškolení, zvýhodněné produkty, zavedená obchodní kancelář, bonusové složky, soutěže apod.
Kontaktní osoba: p. Jitka Kondrová, první kontakt tel. nebo e-mailem. tel. 605 279 815, e-mail: jitka.kondrova@ceskapojistovna.cz
Volné místo obchodní referent(ka) pro lokalitu Rokycany.